Name
|
Bands
|
Born on
|
Died on
|
651
|
Felix Darnieder |
Cadaveric Poison Witchburner |
19.11.1983 |
|
652
|
Francisco Javier Pérez |
Thunder Rage Judicator Catalán |
19.11.1997 |
|
653
|
Franz Löchinger |
Vanitas Goddamned X |
19.11.1978 |
|
654
|
Justin Chancellor |
Tool Peach Night Verses Intronaut Isis |
19.11.1971 |
|
655
|
Robert Darlak |
In Blackest Velvet |
19.11.1976 |
|
656
|
Per Møller-Jensen Blackie Lee, Frank Hellmet |
Artillery Invocator Konkhra The Haunted Evocation Nightrage |
19.11.1973 |
|
657
|
Alexandr Gliakov |
Lost Regrets |
19.11.1982 |
|
658
|
David Swanson Gravmond, G. Reymond |
Ossilegium Demonic Christ Blood Coven Varaha Kommandant Enforsaken Nachtmystium |
19.11.1980 |
|
659
|
Bruno Lévesque |
Dark Omentia |
19.11.1972 |
|
660
|
Tommy Hjelm Tom Schlong, Dolby Surround, Henry Gibson |
The Cumshots Insense Beaten To Death Benea Reach Grimfist |
19.11.1977 |
|
661
|
Christos Nikolaou |
Mythodea |
19.11.1980 |
|
662
|
Enrico Sianturi |
Vallendusk |
19.11.1984 |
|
663
|
Artem Plekhanov |
Koppernigk Gherzen |
19.11.1994 |
|
664
|
Petja Turunen MC Raaka Pee |
2 Times Terror Turmion Kätilöt Misterer Project Silence Black Light Discipline Fear Of Domination Diablerie Verjnuarmu Tarot |
19.11.1980 |
|
665
|
Evgeniy Martynov |
Fferyllt |
19.11.1988 |
|
666
|
Steve Peacock Ephemeral Domignostika, Mastery, Domignostika |
Pandiscordian Necrogenesis Spirit Possession Mastery Ulthar Pale Chalice Palace Of Worms |
19.11.1987 |
|
667
|
Louis-Marc Lemay Dlusternas |
Erimha |
19.11.1991 |
|
668
|
Morten Bergeton Iversen Teloch |
The Konsortium NunFuckRitual Umoral Orcustus Nidingr Mayhem Myrkur Igorrr Ov Hell God Seed Shining 1349 Gorgoroth |
19.11.1974 |
|
669
|
Jeroen de Brauwer |
Consensus |
19.11.1983 |
|
670
|
Matt Sorum |
Hollywood Vampires Slash's Snakepit Velvet Revolver Guns N' Roses The Cult Neurotic Outsiders Phil Campbell Motörhead |
19.11.1960 |
|
671
|
Frontenac Borealys |
Cryptic Summoning |
19.11.1972 |
|
672
|
Seigneur Pâquet |
Cryptic Summoning |
19.11.1981 |
|
673
|
Walter Cianciusi |
Headless |
19.11.1978 |
|
674
|
Yanko Ivo Tolic Cancino |
Massakre |
20.11.1964 |
|
675
|
Alex Hernandez Dirty |
The Funeral Pyre |
20.11.1985 |
|
676
|
Juan José Díaz Juanjo Díaz |
Edén |
20.11.1966 |
|
677
|
Marco Mastrobuono Cinghio, Bad-Boy |
Blind Horizon Arcadia Undertakers Buffalo Grillz Inno Coffin Birth Anton Instigate Hour Of Penance Syk Unison Theory Screaming Banshee Shores Of Null V-Anger Black Motel Six Párodos Shredding Consequences SVNTH Dragonhammer |
20.11.1985 |
|
678
|
Sean Zatorsky |
WretchedPain Sinsaenum Dååth Chimaira Kyle Morrison |
20.11.1981 |
|
679
|
Henry Jonathan Montoya III |
Witchaven |
20.11.1988 |
|
680
|
Thomas Laszlo Winkler Angus McFife XIII, Crown Prince of Fife, Angus McSix |
Angus McSix Emerald (SUI) Barque Of Dante Gloryhammer Distant Past Pertness Feuerschwanz Kambrium Victorius Signum Regis Grailknights Nanowar Of Steel |
20.11.1985 |
|
681
|
Job Bos Phenex |
Hate Meditation Dood Beliar Schammasch Saturnian Nachtmystium Dordeduh In The Woods... The Ruins Of Beverast Dark Fortress Satyricon |
20.11.1990 |
|
682
|
Oliver Sykes |
Bring Me The Horizon While She Sleeps |
20.11.1986 |
|
683
|
Aaron Sheridan |
Primordial Swarm |
20.11.1998 |
|
684
|
Denys Fursov Dennis Fursov, Denis Tornillo |
Cosmic Jaguar Majesty Of Revival Bestial Invasion |
20.11.1984 |
|
685
|
Davide Pesola |
The Foreshadowing Klimt 1918 |
20.11.1978 |
|
686
|
Christopher Joseph Fronzak Chris "Fronz" Fronzak, Fronzilla |
Attila Electric Callboy Resist The Thought |
20.11.1989 |
|
687
|
Alexey Vertel |
Vicious Crusade |
20.11.1977 |
|
688
|
Senen Reyes Sen Dog |
Cardiac Insolence Biohazard Channel Zero |
20.11.1965 |
|
689
|
Antto Einari Melasniemi |
HIM |
20.11.1975 |
|
690
|
Jasper Pieterson |
Morphia |
20.11.1978 |
|
691
|
Jostein Thomassen Pendragon |
Viper Solfa Fracture Source Of Tide Profane Burial Borknagar Dying Alone Mortiis Sojourner |
20.11.1979 |
|
692
|
Cédric Laban Drixxé |
Cowards Yorblind Dacast Whispering Tears |
20.11.1978 |
|
693
|
Jeepy |
Yorblind |
20.11.1981 |
|
694
|
Gianluca Pizzamiglio Pizzu |
Asidie |
20.11.1989 |
|
695
|
Grzegorz Kupczyk |
CETI Turbo Panzer X Chainsaw |
20.11.1958 |
|
696
|
Art Malphas Paiz |
Army Of Darkness Condemned Dark Fortress Hate Eternal Harlequin |
20.11.1989 |
|
697
|
Arthur Benitez |
Chromeskull |
20.11.2000 |
|
698
|
Daniel Svensson |
The Halo Effect Diabolique Sacrilege GBG In Flames |
20.11.1977 |
|
699
|
Griffin Figueroa Captain Meow-Meows |
Fatalist |
20.11.1978 |
|
700
|
Erik Nelson |
Vektor |
20.11.1987 |
|